گردهمایی برترین های بازاریابی دیجیتال

دوره دوم رویداد روز بازاریابی دیجیتال در تاریخ ۲۷ و ۲۸ دی ‌ماه ۹۷ در مرکز همایش‎های بین‌المللی رازی و با حضور بیش از ۱۰۰۰ نفر از کارشناسان بازاریابی دیجیتال، کارشناسان تولید محتوا، مدیران کسب‎وکارها، فعالین حوزه اکوسیستم استارتاپی، دانشجویان و علاقه‎مندان به این حوزه برگزار خواهد شد.

 

اولین دوره این رویداد در سال ۲۰۱۸ در تاریخ ۲۱ اردیبهشت ۹۷ در سالن همایش‎های دانشگاه الزهرا با حضور گسترده مخاطبان از اقشار مختلف برگزار شد. این رویداد توانست نزدیک به ۸۰۰ نفر از سرآمدان این حوزه را در محیطی متفاوت دور هم جمع کند. یکی دیگر از ویزگی هاییکه این رویداد را از سایر رویدادهای مشابه متمایز می کرد حضور برترین برندها و همچنین مدیران عامل و بازاریابی شرکت‎های مطرح استارتاپی و آژانس‎های تبلیغاتی بود. حضور این افراد و برندها سبب شد که رویداد به حرفه ای ترین شکل ممکن برگزار شود.

 

از ویژگی های دیگر این رویداد می توان به ایجاد فرصت برای معرفی استارت آپها نوپا اشاره کرد زیرا در این جمع  برترین مدیران عامل و بازاریابی دیجیتال شرکت‎های استارتاپی مانند دیجی کالا، تپسی، علی بابا، اسنپ‎ باکس، ایوند و… حضور دارند که محیطی فراهم می شود تا یک ارتباط و تعامل میان استارت آپهای نوپا و بزرگان بازاریابی دیجیتال برقرار شود.

 

برگزاری بیش از ۱۲ ساعت ورکشاپ تخصصی با موضوعات ریتارگتینگ، ایمیل مارکتینگ، کانتنت مارکتینگ، پرفورمنس مارکتینگ، SEO-SEM و استراتژی‎های طراحی کمیپن، ارائه ۱۰ سخنرانی توسط بنیان‎گذاران، مدیر عاملان و مدیران بازاریابی شرکت‎های موفق استارتاپی در زمینه‎های مختلف بازاریابی دیجیتال و ۳ پنل با محوریت تبلیغات اینترنتی، اینفلوئنسر مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ از جمله برنامه‎های رویداد روز بازاریابی دیجیتال ۲۰۱۹ است.

 

افتتاحیه دوره دوم رویداد روز بازاریابی دیجیتال در ساعت ۵ عصر روز ۲۷ دی‎ماه برگزار می‎شود. ارائه یک پنل تخصصی و دو سخنرانی با حضور شرکت‎های یکتانت، علی بابا و دیجی کالا از برنامه‎های روز اول این رویداد است. رویداد در روز دوم از ساعت ۸ صبح آغاز می‎شود که در آن دو پنل با موضوعات اینفلوئنسر مارکتینگ و ویدئو مارکتینگ و همچنین ۸ سخنرانی توسط شرکت های مختلف از برنامه های دیگر این رویداد است.
در دوره جدید رویداد روز بازاریابی دیجیتال، یک نمایشگاه تخصصی برگزار می‎شود. این نمایشگاه به استارتاپ‎های نوپا امکان می‏دهد تا به معرفی خود و خدماتشان بپردازند. همچنین شرکت‎های بزرگ می‎توانند با شرکت در این نمایشگاه تخصصی، از خدمات و محصولات جدیدشان رونمایی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *